koszenie trawników Kołobrzeg

Sprzątanie ogrodów Kołobrzeg

Artykuł Miesiąca Kołobrzeg Poradnik Klienta

Kompleksowa usługa w zakresie dbałości o każdy szczegół, gdzie z należytą starannością posprzątamy Twój ogród.
Samo utrzymanie ogrodu nie jest tak łatwym zadaniem, wymaga od nas czasu oraz sił. Czas bierze tutaj główny wyznacznik, gdzie możemy mieć go bardzo mało.
Myślę, że nawet jeśli znajdziemy chwilę, to możemy się dobrze nie sprawdzić w posprzątaniu ogrodu, dlatego lepiej zlecić to fachowcom, którzy znają się nieco lepiej od nas samych.

Sprzątanie ogrodów Kołobrzeg

 

Od czego zaczynamy?

W pierwszej kolejności staramy się spełnić oczekiwania naszego klienta, nasza ekipa jest przygotowana do spełnienia określonych wyzwań.
Podchodzimy do sprawy bardzo indywidualnie, aby właściciel ogrodu był zadowolony. Nasi pracownicy są w pełni przygotowani do określonych zadań, ich wykonania, pełnej mobilizacji, aby stanąć na wysokości wyzwania.
Pierwszym podejściem do posprzątania ogrodu, jest oszacowanie co po kolei będzie wykonywane. Jeśli teren jest po remoncie, musimy z starannością posprzątać po budowie, aby nie uszkodzić trawy czy innych krzewów. Często pojawiają się gruzy, szkła w zieleni, dlatego nasza ekipa sprzątająca dokładnie ogarnie, aby teren był czysty.

koszenie trawników Kołobrzeg

Co wchodzi w zakres naszych obowiązków?

W głównej mierze podstawowymi czynnościami firmy sprzątającej w Kołobrzegu oraz jej okolic jest koszenie trawy, przycinanie krzaków, sadzenie roślin. grabienie liści. Jeśli w ogrodach znajduje się oczko wodne czy baseny, nasza ekipa, również podoła temu zadaniu.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że sezon ogrodnictwa zaczyna się od marca/ kwietnia i trwa do późnego października, dlatego nasza ekipa wie jakie prace wykonywać w poszczególnych miesiącach.
Aby móc stosować powyższe zadania związane z uporządkowaniem ogrodu, potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Zapewniamy, że podczas wykonywania prac porządkowych, korzystamy z odpowiednich narzędzi, które ułatwiają nam pracę, bez nich nie moglibyśmy podjąć się odpowiedniego zadania. Sprzęt z którego korzystamy jest najwyższej jakości, aby zapewnić duży komfort pracy i sprostaniu trudniejszych zadań.

Obowiązkiem naszym, jest również sprawdzenie po uprządkowaniu terenu, bądź innych prac ogrodowych czy wszystko zostało zrobione w jak najlepszym porządku. Jeśli klient podczas prac, zauważy, że pewne rzeczy mu nie pasują, może jak najbardziej to zgłosić. Wtedy przy odpowiedniej wiedzy oraz doświadczeniu jakie posiadamy, podpowiemy klientowi, dlaczego w taki sposób wykonaliśmy pracę, nie inaczej.

Po skończeniu prac ogrodowych przedstawiamy klientowi od podstaw nasze wykonanie, narzędzia jakie użyliśmy, oraz przesyłamy kalkulację do akceptacji.

Dlaczego my?

Po pierwsze współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie, szkolimy fachowców, którzy są mają bardzo duże doświadczenie w sprzątaniu ogrodów. Cały czas się rozwijamy, dzięki temu zyskujemy prestiż oraz zaufanie wielu klientów, którzy są z nas bardzo zadowoleni. Wyróżniają nas rekomendacje, którymi możemy się pochwalić. Dzięki wypracowanemu systemowi pracy, zyskujemy uznanie, prestiż w Kołobrzegu oraz okolicach. Po zakończeniu prac, chcemy, aby każdy klient, który polecił nam zadanie mógł z dumą powiedzieć, że wszystko zostało należycie wykonane. Ogromną satysfakcję z wykonania prac sprawiają nam prace, z którymi nie mieliśmy do czynienia i dzięki odpowiednim szkoleniom, możemy przygotować się do tego zadania.
Wyróżnia nas to, że jesteśmy pracowici, bardzo angażujemy się w określone zadania i chcemy ,żeby nasze usługi zostały świadczone jak na najwyższym poziomie.
Ciągłe doskonalenie się w dziedzinie to nasze drugie imię.

Podsumowując, chcesz z nami współpracować, poznaj nasz klucz do sukcesu:

– podejście indywidualne do wyznaczonego zadania, aby Twój ogród został posprzątany z starannością,

– fachowe doradztwo, w jaki sposób pielęgnować rośliny,

– konkurencyjna cena,

– gwarancja jak najwyższej jakości świadczonych usług,

– fachowy sprzęt, dzięki któremu komfortowo nam się pracuje,

– atrakcyjne rabaty,

– zaufanie klientów oraz rekomendacje,

– szybkość w działaniu,

– stawianie na ciągły rozwój.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *