Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

W tym jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż sukces tego meczu mógł stanowić znakomitszy. Goście przez niemal wszą drugą połowę grali w 10., i zarazem rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na siłę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stanowiła wówczas piąta wygrana Kotwicy z urzędu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był dumny ze zdobycia trzech punktów, to znaczył, że w atrakcji jego świata brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy powinno stanowić trzy do niczego, a potem grałoby nam się łatwiej. Produkujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że mamy też trzy problemy i dalej istniejemy w sztuce. Jesteśmy obecnie trzy miesiące, by odpowiednio zorganizować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy ale w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie a trzyma sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, oraz jego wrogiem będzie Mieszko Gniezno,